ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR... BİR UMUTTUR YAŞAMAK..!.S.PKR

12 Ağustos 2011

KARDEMİR'DE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI..!Kardemir Olağanüstü kongresi dün yapıldı. Genel kurul sonrası A, B ve D gurubunda yönetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş.'nin olağanüstü genel kurulu yapıldı.
KARDEMİR A.Ş. Genel Müdürü Fadıl Demirel, Karabük Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda yapılan genel kurul iki oturumda gerçekleşti. Sabahki ilk oturumda yönetim kurulu için aday adayları arasından adaylar belirlendi.

Gazetecilere açıklamada bulunan Kardemir Genel Müdürü Fadıl Demirel, olağanüstü genel kurulun Kardemir’e yakışır bir genel kurul olacağını belirterek “Olağan üstü genel kurulumuz başladı. Kurulumuzun herkese hayırlı olmasını diliyoruz. Sabahki oturumumuzda adayları sıhhatli bir şekilde belirledik. Öğleden sonraki oturumda ise seçim yapılacak. Gündemler sırasıyla yapılacak” dedi.

Sabahki oturumda, A, B ve D gurubu hisseleri aday adayları arasından adaylar belirlendi. Buna göre; A gurubunda Mutullah Yolbulan, Kamil Güleç, Mustafa Yolbulan, Çağrı Güleç ve Mehmet Kanca, B gurubunda; Ahmet Zeki Yolbulan, Cavit Yücel ve Mahir Sevinç, D gurubunda ise; Burak Yolbulan ve Mehmet Kılıçkale aday olarak seçimlere geçildi.

Yapılan oylama sonucunda KARDEMİR A.Ş’nin yönetimi şu şekilde oluştu;

A gurubu Mutullah Yolbulan, Kamil Güleç, Mustafa Yolbulan ve Çağrı Güleç. B gurubu Ahmet Zeki Yolbulan ve Cavit Yücel. D gurubu ise Burak Yolbulan olarak belirlendi.

KARDEMİR'İ AİLE ŞİRKETİ YÖNETECEK

A Grubunda yer alan Mustafa Yolbulan Mutullah Yolbulan’ın oğlu. Yine A Grubunda Çağrı Güleç ise Kamil Güleç’in oğlu. B grubunda yer alan Ahmet Zeki Yolbulan ise Mutullah Yolbulan’ın kardeşi oluyor. D grubundan yönetime yeni giren Burak Yolbulan ise Ahmet Zeki Yolbulan’ın oğlu oluyor. Ayrıca Ahmet Zeki Yolbulan ise B Grubunda Yönetimde bulunan Cavit Yücel’in eniştesi oluyor.

Buna göre Kardemir A.Ş.’nin yeni yönetimi Yolbulan ailesinden oluşuyor diyebiliriz.

Genel Kurul’da Kaptan D.Ç. Grubunu temsil eden Tayfun Çebi ve Kaptan D.Ç. satış Müdürü Murat Orhan’ın çok sayıda itirazları ve şerhleri oldu. Genel kurulda yaşanan bu şerhler ile ilgili önümüzdeki günlerde daha ayrıntılı haberlere yer verilecektir.

Genel Kurulda ayrıca Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.'nun 334 ve 335'nci maddelerinde yazılı yetkinin verilmesi, 100 evler bölgesinde Karabük Belediyesi lehine irtifak hakkı tescili talebi ile ilgili Yönetim Kuruluna yetki verilmesi ve KAREVLER Projesi kapsamında park ve yeşil alanların, Karabük Belediyesi tasarrufuna bırakılması ile ilgili Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oylandı.

-------------------

DİYANET: YOLSUZLUK YAPAN, HIRSIZDIR..!

DİYANET: YOLSUZLUK YAPAN, HIRSIZDIR..!
MHP lideri Devlet Bahçeli başbakana yönelik “ŞEREF ve HAYSİYET SAHİBİ OLMANIN YOLU, YARGI NEZDİNDE HESAP VEREREK AKLANMAKTAN GEÇER..!” derken, Rafet Vergili ve kardeşi Gültekin Vergili yıllardır Karabük'te "vergi dolandırıcılığı"ndan, Antalya-Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi'nde de "sigortadan para almak için yakıt yüklü kuru yük gemisini yakmaktan" yani dolandırıcılıktan yargılanıyor. Bu Vergili, kardeşler taa 2002 yılından bu yana Ağır Ceza Mahkemelerinde yargılandıkları halde, hala bu konularda kamuoyuna açıklama yapmaktan neden kaçıyorlar..? Yargıtay kapılarında dolaşan bu kirli ve karanlık dosyaların akıbeti ne oldu..? Karabük Belediye Başkanı bu konuda niye konuşamıyor, açıklama yapamıyor..? Üstteki resmin üzerine TIKLA OKU..!

RAFET VERGİLİ ADLI SORUMSUZ KİŞİ, YILLARDIR ÇÜRÜYEN BU BİNANIN ZARARINI KARŞILAYACAK MI..?

RAFET VERGİLİ ADLI SORUMSUZ KİŞİ, YILLARDIR ÇÜRÜYEN BU BİNANIN ZARARINI KARŞILAYACAK MI..?
Bu yapı "Belediye Hizmet Binası" olarak 2007 yılında yapıldı. Rafet Vergili 2009 yılında "Belediye Başkanı olursam o binayı kullanmayacağım, oranın hastane olarak kullanılmasını sağlayacağım" demişti... O günün parasıyla yaklaşık 18. 000.000 TL harcandı bu bina için.. Tam 7 yıldır kullanılmıyor. BİNA ÇÜRÜYOR.. Peki, bu işin hesabını kim verecek..? Soruyoruz: BU BİNA RAFET VERGİLİ'NİN KENDİ MALI MÜLKÜ OLSAYDI, ÇÜRÜMEYE BIRAKIR MIYDI..? Karabük'ün sorumsuz Belediye Başkanı Rafet Vergili, "üzerinde tüyü bitmedik yetimin hakkı olan" bu binayı niye çürümeye terketti..? Bu işin hesabını nasıl verecek..? Hani, belediyenin 5 kuruşunu heba etmeyecek, tüyü bitmedik yetimin hakkını koruyacaktın..? Bu binayı yıllar yılı çürümeye terketmenin bedeli ve 7 yıllık oluşan "Kamu Zararı" dileriz burnundan fitil fitil gelir.. Allah, bunun hesabını senden sorar elbette.. Yanına kar kalacağını zannetme.. Tüyü bitmedik yetimin hakkı var o binanın temelinde....! "tTUVALET BİLE OLMAZ" dediğin o binayı şimdi "VALİLİK BİNASI YAPALIM" derken hem Karabük halkı ile, hem de Valilik makamı ile dalga geçiyorsun.. Çürüyen aslında o bina değil, sensin ey ŞerrKpk..! Bu dünya hiçkimseye baki değil..

DEVLET BAHÇELİ, ASIL MHP'NİN KİRİNİ ve PİSLİĞİNİ NASIL TEMİZLEYECEK..?

Devlet Bahçeli konuşurken(TalkShow sergilerken) yanındakiler gülüyor.. Video'yu izleyin, siz de güleceksiniz.. Bahçeli'nin haline..!

RAFET VERGİLİ, BATTI ama ÇIKAMADI..!

RAFET VERGİLİ, BATTI ama ÇIKAMADI..!
RAFET VERGİLİ BU HALLERE Mİ DÜŞECEKTİ..? Karabük'ün MHP'li Belediye Başkanı Rafet Vergili, onca eleştirilere rağmen ısrarla yaptırdığı alt geçitte makam arabasıyla mahsur kalınca , suların içinde uzun süre kurtarılmayı bekledi. Sonunda bir iş makinası aracılığı ile "kendi kazdığı o kuyu"dan ancak çıkabildi. Resmin üzerine Tıklayın, İzleyin..!

HÜSEYİN ERER ve ŞAKİR EKŞİ İTTİFAKININ KİRLİ BELGESİ !...

HÜSEYİN ERER ve ŞAKİR EKŞİ İTTİFAKININ KİRLİ BELGESİ !...
YUKARDAKİ TABELAYA İYİ BAKIN ! BU BİNANIN MALİYETİ YAKLAŞIK 20 TRİLYONA NASIL ULAŞTI ? KARABÜK'ÜN MALINI MÜLKÜNÜ YAĞMALAYAN SOYGUN ŞEBEKESİ ORTALARDA YOK..! BU İŞİN HESABINI SORAN DA YOK..!

*

*
(29 mart 2009 seçimleri akşamı -Yorumsuz..!)