ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR... BİR UMUTTUR YAŞAMAK..!.S.PKR

ÇANLAR "Sicili Bozuk" KUKLA RAF-X İÇİN ÇALIYOR..! AZ KALDI..

ÇANLAR "Sicili Bozuk" KUKLA  RAF-X  İÇİN ÇALIYOR..! AZ  KALDI..

12 Ağustos 2011

KARDEMİR'DE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI..!Kardemir Olağanüstü kongresi dün yapıldı. Genel kurul sonrası A, B ve D gurubunda yönetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş.'nin olağanüstü genel kurulu yapıldı.
KARDEMİR A.Ş. Genel Müdürü Fadıl Demirel, Karabük Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda yapılan genel kurul iki oturumda gerçekleşti. Sabahki ilk oturumda yönetim kurulu için aday adayları arasından adaylar belirlendi.

Gazetecilere açıklamada bulunan Kardemir Genel Müdürü Fadıl Demirel, olağanüstü genel kurulun Kardemir’e yakışır bir genel kurul olacağını belirterek “Olağan üstü genel kurulumuz başladı. Kurulumuzun herkese hayırlı olmasını diliyoruz. Sabahki oturumumuzda adayları sıhhatli bir şekilde belirledik. Öğleden sonraki oturumda ise seçim yapılacak. Gündemler sırasıyla yapılacak” dedi.

Sabahki oturumda, A, B ve D gurubu hisseleri aday adayları arasından adaylar belirlendi. Buna göre; A gurubunda Mutullah Yolbulan, Kamil Güleç, Mustafa Yolbulan, Çağrı Güleç ve Mehmet Kanca, B gurubunda; Ahmet Zeki Yolbulan, Cavit Yücel ve Mahir Sevinç, D gurubunda ise; Burak Yolbulan ve Mehmet Kılıçkale aday olarak seçimlere geçildi.

Yapılan oylama sonucunda KARDEMİR A.Ş’nin yönetimi şu şekilde oluştu;

A gurubu Mutullah Yolbulan, Kamil Güleç, Mustafa Yolbulan ve Çağrı Güleç. B gurubu Ahmet Zeki Yolbulan ve Cavit Yücel. D gurubu ise Burak Yolbulan olarak belirlendi.

KARDEMİR'İ AİLE ŞİRKETİ YÖNETECEK

A Grubunda yer alan Mustafa Yolbulan Mutullah Yolbulan’ın oğlu. Yine A Grubunda Çağrı Güleç ise Kamil Güleç’in oğlu. B grubunda yer alan Ahmet Zeki Yolbulan ise Mutullah Yolbulan’ın kardeşi oluyor. D grubundan yönetime yeni giren Burak Yolbulan ise Ahmet Zeki Yolbulan’ın oğlu oluyor. Ayrıca Ahmet Zeki Yolbulan ise B Grubunda Yönetimde bulunan Cavit Yücel’in eniştesi oluyor.

Buna göre Kardemir A.Ş.’nin yeni yönetimi Yolbulan ailesinden oluşuyor diyebiliriz.

Genel Kurul’da Kaptan D.Ç. Grubunu temsil eden Tayfun Çebi ve Kaptan D.Ç. satış Müdürü Murat Orhan’ın çok sayıda itirazları ve şerhleri oldu. Genel kurulda yaşanan bu şerhler ile ilgili önümüzdeki günlerde daha ayrıntılı haberlere yer verilecektir.

Genel Kurulda ayrıca Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.'nun 334 ve 335'nci maddelerinde yazılı yetkinin verilmesi, 100 evler bölgesinde Karabük Belediyesi lehine irtifak hakkı tescili talebi ile ilgili Yönetim Kuruluna yetki verilmesi ve KAREVLER Projesi kapsamında park ve yeşil alanların, Karabük Belediyesi tasarrufuna bırakılması ile ilgili Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oylandı.

-------------------

RAFET VERGİLİ, BATTI ama ÇIKAMADI..!

RAFET VERGİLİ, BATTI ama ÇIKAMADI..!
RAFET VERGİLİ BU HALLERE Mİ DÜŞECEKTİ..? Karabük'ün MHP'li Belediye Başkanı Rafet Vergili, onca eleştirilere rağmen ısrarla yaptırdığı alt geçitte makam arabasıyla mahsur kalınca , suların içinde uzun süre kurtarılmayı bekledi. Sonunda bir iş makinası aracılığı ile "kendi kazdığı o kuyu"dan ancak çıkabildi. Resmin üzerine Tıklayın, İzleyin..!

RAFET VERGİLİ'NİN İNADI YÜZÜNDEN , 18 MİLYON LİRALIK BU BİNA ÇÜRÜYOR..!

RAFET VERGİLİ'NİN İNADI YÜZÜNDEN , 18 MİLYON LİRALIK  BU  BİNA  ÇÜRÜYOR..!
Bu bina, 2007 yılında Hüseyin Erer döneminde Karabük Belediyesi Hizmet Binası olarak yapıldı. O günün parasıyla yaklaşık 18. 000.000 TL harcandı. Üzerinde, "TIP FAKÜLTESİ" levhası var ama, tam 5 yıldır kullanılmıyor. BİNA ÇÜRÜYOR.. Burada, Karabük Üniversitesi'nin başarılı rektörü Sayın, Burhanettin Uysal'a bir sözümüz yok.. Peki, bu işin hesabını kim verecek..? İhale bedeli alttaki levhada yazıyor. İhale bedelinin üstüne ödenen 8.000.000 TL kimin cebinde..? Hüseyin Erer ve Rafet Vergili gibi bu işin asıl sorumluları ise, Karabük caddelerinde hala utanmadan ve sıkılmadan dolaşabiliyorlar ya...

HÜSEYİN ERER ve ŞAKİR EKŞİ İTTİFAKININ KİRLİ BELGESİ !...

HÜSEYİN ERER ve ŞAKİR EKŞİ İTTİFAKININ KİRLİ BELGESİ !...
YUKARDAKİ TABELAYA İYİ BAKIN ! BU BİNANIN MALİYETİ YAKLAŞIK 20 TRİLYONA NASIL ULAŞTI ? KARABÜK'ÜN MALINI MÜLKÜNÜ YAĞMALAYAN SOYGUN ŞEBEKESİ ORTALARDA YOK..! BU İŞİN HESABINI SORAN DA YOK..!

KARABÜK HALKI RAFET VERGİLİ'DEN AÇIKLAMA BEKLİYOR...!

KARABÜK HALKI RAFET VERGİLİ'DEN AÇIKLAMA BEKLİYOR...!
MHP Gn. Bşk. Devlet Bahçeli, başbakana yönelik “ŞEREF ve HAYSİYET SAHİBİ OLMANIN İLAMI YARGI NEZDİNDE HESAP VEREREK AKLANMAKTAN GEÇER..!” derken, Rafet Vergili ve kardeşi Gültekin Vergili yıllardır Karabük'te "vergi dolandırıcılığı"ndan, Antalya-Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi'nde de "sigortadan para almak için yakıt yüklü kuru yük gemisini yakmaktan" yani dolandırıcılıktan yargılanıyor. Bu Vergili, kardeşler taa 2002 yılından bu yana Ağır Ceza Mahkemelerinde yargılandıkları halde, hala bu konularda kamuoyuna açıklama yapmaktan neden kaçıyorlar, dersiniz..? Yargıtay kapılarında dolaşan bu kirli ve karanlık dosyalar neden hala çözülemiyor..? Yaklaşık 11 yıl süren bu davanın akıbeti ne oldu.? Zaman aşımına mı uğradı..? Karabük Belediye Başkanı bu konuda niye konuşamıyor, açıklama yapamıyor..?

ALTTAKİ FOTOĞRAF KARESİNİ İYİ İNCELEYİN..! BAŞKAN TANITIM YAPIYOR SADECE..!

ALTTAKİ  FOTOĞRAF KARESİNİ İYİ İNCELEYİN..!  BAŞKAN  TANITIM YAPIYOR SADECE..!
O aslında "İMAM HATİP" mezunu.. Yurt dışı gezilerine bayılıyor.. Masraflar belediye kasasından..AKP'li Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy resimde gördüğünüz gibi Japonya ziyaretinde oldukça keyifli görünüyor.. Japonya'nın çağdaş fahişeleri olarak tanınan GEYŞA'larla bu denli yakınlaşan NECDET AKSOY bu samimi görüntülerin perde arkasında ne olup bittiğini kamuoyuna açıklamalıdır. Müftülük yetkilileri bu görüntüler için "dinimizce caiz değil" ve "oldukça çirkin" yakıştırmasında bulundular...

100 EVLER KARŞILĞINDA YOLBULAN ve GÜLEÇ AİLESİNE NE VERİLDİ..!

100 EVLER KARŞILĞINDA YOLBULAN ve GÜLEÇ AİLESİNE NE VERİLDİ..!
Önce, o meydanı yerle bir etti. akabinde, "19 Ağustos 2010 günü meydanın inşaat alanında çay içeceğim" dedi. Ama, sözünde durmadı. Peki, Rafet Vergili imzaladığı bu anlaşma yada protokolün içeriğini Karabük kamuoyundan neden gizliyor dersiniz..!

*

*
(29 mart 2009 seçimleri akşamı -Yorumsuz..!)